MUĞLA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

TURİZMDE OKUL SEKTÖR BULUŞMASI

Muğla  Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından bu yıl 18.si düzenlenen  Turizmde Okul Sektör Buluşması" 06.03.2019 Çarşamba günü MSKÜ  Atatürk Kültür Merkezi Fuaye Salonu'nda gerçekleştirildi. 
Turizm Fakültesi öğrencilerinin gelecekte istihdamına yönelik olarak sektörü tanımaları, iş olanaklarını değerlendirmeleri, sektör işverenleri ve temsilcileriyle birebir/yüz yüzyüze görüşmeleri;sektörün de kalifiye eleman gereksinimlerini karşılama amacıyla " Okul Sektör Buluşması'nın bu yıl 18.si gerçekleştirildi. 
Başta konaklama olmak üzere seyahat acentaları ile yeme-içme işletmelerinin katıldığı "Turizmde Okul Sektör Buluşması" nda turizm sektörünün önde gelen işletmeleri/şirketleri ve şirketler zincirileri de yerini aldı.
Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü  Hüseyin Toprak da başkanlığında etkinliği ziyaret ederek; başta Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  yetkilileri olmak üzere turizm fakültesi yöneticileri, akademisyenleri ve sektör temsilcileri ile görüştü.
Ayrıca, Müdürlüğümüzce stant açılmış olup,  Müdürlüğümüzden Şube Müdürü Mehtap YILDIZ, Şube Müdür Vekili Hüseyin BÖK ve Tanıtma Şubesi personelleri  Şeyda DOĞAN ve  Mehmet ÇAKIR stanttaki görevlerini almışlardır.

WhatsApp Image 2024-03-12 at 09.17.37.jpeg


WhatsApp Image 2024-03-12 at 09.17.38.jpeg